Skip to product information
1 of 1

Modastika

Set për flokët dhe trupin.

Set për flokët dhe trupin.

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Lek 1,600 ALL Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

 Si nje marshmallow nga koka tek këmbet! 

  • Jepini flokëve butësi me shampon Thalia Marshmallow Micellar Shampoo!
  • Lulja e Marshmallow është një bimë e përdorur si në të ushqyerit ashtu edhe në mjekësi për mijëra vjet. Efektet e saj të mrekullueshme në flokë dhe lëkurë nuk mund të mohohen.
  • Një nga vetitë më të rëndësishme të luleve të marshmallow është se ajo përmban një substancë të quajtur mukozë që duket si çamçakëz. Kjo substancë, e cila krijon një efekt zbutës në indet, ka një efekt shumë hidratues dhe tonik. Marshmallow gjithashtu përmban niseshte, pektinë, sheqer të papërpunuar, asparaginë, licithin, të cilat janë aminoacide të dobishme për lëkurën dhe vitamina dhe minerale të ndryshme.
  • Vendosni shampon Thalia Natural Beauty Marshmallow Micellar në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni të veprojë për të paktën pesë minuta. Ndërkohë, masazhoni flokët tuaj për të rritur përthithjen dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne ju rekomandojmë që ta përdorni rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënies së flokëve.
  • Bëhuni gati për një kënaqësi magjepsëse dushi me Thalia Natural Beauty Marshmallow Micellar Body Shampoo!
  • Përdorni çdo ditë për një freski të vazhdueshme. Vendosni xhelin e trupit tuaj me një copë larëse dhe shijoni strukturën e tij të butë dhe shkumën e pasur.
  • * Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

View full details