Set me 90% sekrecion kërmilli për lëkurë të thatë

  Set me 90% sekrecion kërmilli për lëkurë të thatë

  Lek 8,499 Lek 11,350
   DESCRIPTION

   Ky lloj larësi kremoz me qumësht pastron në mënyre perfekte cdo papastërti dhe makeup, duke ruajtur balancën natyrale të lëkurës.

   Serumi i bukurise bazuar në jargët e kërmillit, falë ingredientëve të tij natyralë është ideal për shkëlqimin, hidratimin dhe luftën kundër shenjave të moshës në fytyrë dhe në qafë.

   Kremi i fytyres i bazuar në jargët e kermillit dhe  acidin hialuronik. Te gjitha llojet e lëkures përfitojnë nga ky krem falë vetive të ingrendienteve të tij: Jargët e kërmillit (ushqyes), elementë  aktivë  të  jargëve të  kërmillit (elasticitet), Acidin  Hialuronik (kunder rrudhave),vaj Jojoba dhe Gjalpë Organic Shea
   (zbutës), Vaj Organik Argani(oksigjenues), Rice Starch (freskues), dhe Glicerinë  Perimesh(hidratues).
   Përdorimi ditor i këtij kremi kombinuar me serumin me sekrecion kërmilli 90%, ndihmon kunder shenjave të para të rrudhave dhe  i jep lëkurës bukurinë e saj natyrale.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP