Set kremoz për buzët

  Set kremoz për buzët

  Lek 2,490 Lek 4,500
   DESCRIPTION

   Këto lapsa vegane të buzëve janë një miksim i buzëkuqit kremoz dhe një lapsi buzësh normal. Mineralet shumë të pastra kontribuojnë në pigmentimin e lartë ,vaji nordik i mjedrës i hidraton buzët dhe duke pasur efekt qetësues ,i mban ato të buta .

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP