Set Krem Dite / Nate Tsubaki.

  Set Krem Dite / Nate Tsubaki.

  Lek 1,500 Lek 3,000
   DESCRIPTION

   Tezja pa rrudha !

   Trajto rrudhat 24 orë!

   • Kremi i Ditës së Vajit Organik Tsubaki punon me ju gjatë gjithë ditës. Ka një qëllim; Për ta bërë lëkurën tuaj më të hidratuar, më të pastër, më të shkëlqyeshme dhe të freskët.
   • Me acidin Hyaluronic, Vitaminën E dhe Provitaminën B5, siguron hidratimin dhe energjinë e nevojshme në lëkurën tuaj. Ekstrakti i kërpudhave Coprino, xhensen dhe rrënja e jamballit gjithashtu lehtësojnë lodhjen e lëkurës suaj.
   • Meqenëse ekuilibri i hidratimit së lëkurës suaj ruhet dhe gjatë gjithë natës, ju do të ndiheni më i ri, i fuqishëm, dhe energjik kur zgjoheni në mëngjes. Aroma e këndshme e Innovative Organic Tsubaki Oily Night Cream qëndron në lëkurën tuaj brenda natës.

   BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

    

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP