Set Intensiv për Rënien e Flokëve

  Set Intensiv për Rënien e Flokëve

  Lek 1,490 Lek 1,800
   DESCRIPTION

   Shampoja me vaj ulliri Thalia, efektive kundër rënies së flokëve, përmban vaj ulliri të dendur në formulimin e tij, duke lejuar flokët tuaj të marrin frymë dhe ndihmon në parandalimin e rënjes së tyre. Produkti, i cili merret nga një përzierje e 24 llojeve të bimëve në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe përmban aktivin bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, është efektiv kundër rënjes së flokëve, gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinat e hidrolizuara.

   Maska e kujdesit për flokët me vaj ulliri Thalia, kujdeset dhe forcon flokët tuaj falë vetive ushqyese, unike dhe natyrore që ka. Është gjithashtu efektive kundër rënies së flokëve falë vitaminës E intensive dhe PhytoComplex AHL në përmbajtjen e vajit të ullirit. Formula e saj e veçantë që përmban provitaminën B5 rregullon në mënyrë të përsosur dëmtimin dhe ristrukturon flokët. Parandalon këputjen e flokëve. Ndihmon për të rregulluar ekuilibrin e hidratimit dhe forcon flokët kundër dëmtimeve të shkaktuara nga mjetet stiluese.  

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP