Skip to product information
1 of 1

Modastika

Set Gizzene

Set Gizzene

Regular price Lek 1,290 ALL
Regular price Lek 2,800 ALL Sale price Lek 1,290 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Ky highlighter në formë pluhuri për fytyrën i jep një ngjyrë natyrale, të ngrohtë duke vënë në pah mollëzat tuaja.

Jepini shkëlqim  fytyrës  tuaj me këtë ngjyrë të lehtë me pamje natyrale.Formula e butë e blush-it siguron një efekt me shkëlqim natyral me fokus të butë. Hijet e këtij blush-i  imitojnë shkëlqimin natyral të lëkurës për një fytyrë të shëndetshme dhe rrezatuese.

Pudra kremoze është një zgjedhje e mirë për lëkurë të thatë ose të maturuar.

Siguron një mbulim mesatar dhe të plotë duke ndihmuar lëkurën të duket e butë dhe e mëndafshtë. 

Kjo fondatinë krem nga Gizzene Paris jep një përfundim natyral sapo aplikohet,është perfekte për përdorim të përditshëm dhe një pamje të kuruar.

View full details