Set For Him

  Set For Him

  Lek 800 Lek 1,500
   DESCRIPTION
   • SET 1+1 . Flokë dhe trupin , 90% ekstrakt Aloe Vera .

   • Shampoja rigjeneruese dhe e kujdesit hidratues të serisë Aloe Vera Thalia Natural Beauty është ideale për flokë të thatë dhe të lyer me mbështetjen e ekstraktit unik të aloe vera! 

   • Me përmbajtjen 90% të ekstraktit të aloe verës në xhelin riparues dhe hidratues të Serisë Thalia Natural Beauty Aloe Vera, lëkura juaj është shumë më e rehatshme dhe e freskuar pas çdo aplikimi!

   • Bli 1 dhe fito 1 falas.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP