Serum kundër plakjes së lëkurës me 2% kolagjen dhe 0,5% elastinë - 30 ml
Sold Out

  Serum kundër plakjes së lëkurës me 2% kolagjen dhe 0,5% elastinë - 30 ml

  Lek 1,000
   DESCRIPTION

   Serumi kundër plakjes për kujdesin e lëkurës me Thalia Peptide është krijuar për të mbështetur lëkurën kundër linjave të varura dhe të holla dhe për të rritur elasticitetin. Ndërsa plakeni, trupi juaj prodhon më pak kolagjen, duke bërë që lëkura të dobësohet, të humbasë lagështinë dhe të humbasë pamjen e saj rinore. Ju ndihmon të keni lëkurë më të shëndoshë, të freskët dhe të lagësht pas përdorimit të rregullt. Kompleksi i përbërë nga 5 ekstrakte të ndryshme bimore në përmbajtjen e tij mbron lëkurën duke vepruar në më shumë se një shtresë drejt pjesëve të brendshme të lëkurës dhe ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP