Serum hidratues për sytë me minerale

  Serum hidratues për sytë me minerale

  Lek 3,200
   DESCRIPTION


   Butësisht forcon dhe hidraton  lëkurën .

   • Canola dhe vaji i tërshërës sigurojnë hidratimin perfekt të zonës rreth syve
   • Vaji i ullirit dhe sheas  kanë një konsistencë të lehtë,të përshtatur me zonat e ndjeshme rreth syve
   • I pasur me niacinamide dhe acid folik të cilat rigjenerojnë lëkurën


   I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP