Serum hidratues intensiv për kujdesin e lëkurës Thalia për të gjitha llojet e lëkurës 2% hialuronik 30 ml
Sold Out

  Serum hidratues intensiv për kujdesin e lëkurës Thalia për të gjitha llojet e lëkurës 2% hialuronik 30 ml

  Lek 1,000
   DESCRIPTION

    

   Thalia Hyaluronic Acid depërton në shtresat e ndryshme të lëkurës, krijon një rrjet tredimensional midis shtresave të lëkurës dhe ndihmon lëkurën të fitojë elasticitet duke e hidratuar thellë. Acidi hialuronik është thelbësor për ruajtjen e hidratimit të lëkurës. Për shkak të funksionit të mbajtjes së ujit, kur aplikohet në mënyrë topike, krijon një barrierë lagështie në lëkurë, hidraton indet dhe rimbush lagështinë e humbur gjatë gjithë ditës.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP