Serum hidratues intensiv me minerale

  Serum hidratues intensiv me minerale

  Lek 4,000
   DESCRIPTION

   • Efekt hidratues dhe  përthithet shpejt nga lëkura
   • Përmban acidi hialuronik, i cili kundërvepron me zonat e thata dhe linjat e rrudhave
   • I pasur me niacinamide (vitaminë B3) që forcon dhe rigjeneron lëkurën
   30ml
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP