Set me 85% sekrecion kërmilli , për lëkurë të ndjeshme

  Set me 85% sekrecion kërmilli , për lëkurë të ndjeshme

  Lek 9,990 Lek 13,450
   DESCRIPTION

   Ky lloj larësi kremoz me qumësht pastron në mënyre perfekte cdo papastërti dhe makeup, duke ruajtur balancën natyrale të lëkurës. Jargët e kërmillit dhe ingredientët  esenciale nga qumështi, janë të njohur për vetitë ushqyese,hidratuese dhe elastike duke lënë lekurën e paster ,me shkëlqim dhe duke i dhënë një ndjesi freskie.

   Serum luksoz për fytyrën dhe qafën me jargë kërmilli dhe ekstrakte enzimash të jargëve të kërmillit (për ushqyerje dhe efekt natyral  kundër rrudhave dhe me efekt ingredient HD që ndihmojnë për të përforcuar konturet e faqeve dhe mjekrës, duke zbutur dhe tërhequr zonën e qafës dhe dekoltesë. Pikë e fortë e këtij serumi është miksimi i ingredientëve aktivë që sjellin bardhësi dhe përmiresojne aparencën e lëkures (ribalancim i kompleksit të lëkurës).

   Krem për fytyrën dhe qafën me jargë kërmilli dhe elementë aktive nga jargët e kërmillit  per efekt natyral kundër rrudhave

   Ka veti ushqyese dhe hidratuese në lëkurë dhe gjithashtu ka ingredient të fuqishëm aktive që stimulojnë prodhimin e acidit hilauronik, kolagjenit dhe elastinës për të bërë lëkurën të duket me kompakte, e tërhequr dhe  elastike.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP