Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sekreti Japonez Kundër Rrudhave

Sekreti Japonez Kundër Rrudhave

Regular price Lek 1,650 ALL
Regular price Lek 2,500 ALL Sale price Lek 1,650 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Pastruesi në formë shkume për fytyrën - Thalia, përmban ekstrakte të pemës sakura (lulja e qershisë), e cila është e famshme për trëndafilin e saj unik, ndihmon në pastrimin e lëkurës suaj.

Ky produkt kundër plakjes rikthen hidratimin që lëkura juaj ka humbur falë vajrave të çmuar si bisabalol si dhe ekstrakte unike të sakura. Inkurajon formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj dhe rrit elasticitetin e lëkurës tuaj. Krijon një lëkurë të butë dhe të hidratuar. Ju mund të vazhdoni kujdesin për lëkurën tuaj të pastër dhe të freskët me kremin kundër plakjes Thalia Natural Beauty Sakura.

Maska për fytyrën kundër plakjes - Thalia Sakura siguron një hidratues shumë intensiv dhe nxit formimin e kolagjenit në fytyrën tuaj.

Ndërsa rrit elasticitetin e fytyrës, mund të ndihmojë në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të fytyrës. Krijon një lëkurë të butë dhe të hidratuar. Pastron, freskon dhe lehtëson fytyrën tuaj me ekstrakte të tilla si bisabalol, livando dhe kamomil. Ajo përforcon tiparin e saj hidratues me vajra të vlefshëm si gjalp shea dhe krunde orizi. Siguron kujdes ushqyes kundër plakjes me Bepanthol dhe Vitaminën E.

 

View full details