Skrab Pastrues për Flokët me Neem

  Skrab Pastrues për Flokët me Neem

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Skrabi është produkti ideal për lëkurën e kokës me yndyrë dhe zbokth. Pastron thellësisht skalpin e kokës falë veprimit mekanik të mikrogranulave të bërthamës së Kajsisë. Përbërësit aktivë të bimëve organike të nem, hithrës, levandës dhe rozmarinës, mundësojnë balancimin e sebumit  (yndyrës ), pastrimin dhe qetësimin. Skrabi heq yndyrën e tepërt, qelizat e vdekura dhe zbokthin nga lëkura. Nuk përmban alergjen.

    SI PËRDORET:

   Para se të lani flokët me shampo, vendosni sasinë  e nevojshme në skalp të lagur dhe masazhojeni me lëvizje rrethore. Lëreni të veprojë për disa minuta.

    

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP