Skrab Trupi Intensiv

  Skrab Trupi Intensiv

  Lek 3,000
   DESCRIPTION

   Trajtim intensiv bukurie

   • pasur me kripën e Detit të Vdekur
   • rbërje e pastër bimore
   • Eleminon qelizat e vdekura
   • Rigjallëron shtresën e lëkurës
   • Kundërvepron me celulitin
   • Kombinim i vajërave esencialë biologjikë të Baobab, avokados, bajames etj

    

   Aplikoni në trup duke kryer masazhe rrethore, në lëkurë të lagur për një pastrim më delikat, në lëkurë të thatë për një efekt ekspresivues më intensiv, duke këmbëngulur në zona veçanërisht të përafërta siç janë bërrylat, thembrat dhe gjunjët.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP