Sapun Natyral me Kajsi

  Sapun Natyral me Kajsi

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Detajet e produktit:

   Sapuni Thalia Natural Beauty me kajsi hidraton lëkurën tuaj me vitaminat A dhe E që përmban. Sapuni Thalia Natural me kajsi, i cili jep një gjallëri dhe shkëlqim natyral, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës falë formulës së tij të pasur me vajin e kajsisë dhe ekstraktet e saj. Kur përdoret rregullisht, lëkura juaj fiton një pamje të pastër dhe të butë. Falë parfumit të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër.

   Përdorimi:

   Lani fytyrën me shumë shkumë. Lëreni sapunin me kajsi Thalia Natural në fytyrën tuaj për 2-3 minuta si maskë. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Shpëlajeni me ujë të vakët pasi të keni pritur pak.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP