Sapuni Natyral Perla

  Sapuni Natyral Perla

  Lek 2,500
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Në mjekësinë tradicionale të Lindjes së Largët, pluhuri perlave është përdorur për më shumë se 3,000 vjet.

   Sapuni Thalia Natural Beauty Pearl, krijuar nga ndërthurja e këtij përbërësi unik, i cili ka përfitime të shumta për lëkurën, mund të përdoret për detoksifikim (pastrimi i organizmit nga substancat e dëmshme toksike) në shëndetin e lëkurës. Sapuni Thalia Natural Beauty Pearl që përmban molekula të bioacidit me bazë minerale miqësore ndaj strukturës së lëkurës përshpejton metabolizmin e lëkurës dhe rinovon qelizat.

   10 përfitimet e tjera të sapunit pluhur me perla janë si më poshtë:

   1. Kontriubon në ripërtëritjen e lëkurës me efektet e saj kundër rrudhave.
   2. Siguron formimin e një lëkure të lëmuar.
   3. Ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura.
   4. Zvogëlon skuqjen në lëkurë.
   5. Mbron lëkurën nga rrezet e diellit.
   6. I jep elasticitet lëkurës.
   7. Forcon dhe rigjallëron lëkurën.
   8. I jep shkëlqim dhe freski lëkurës.
   9. Siguron mbrojtjen e ngjyrës natyrale të lëkurës.
   10. Zbeh njollat.

    Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin me siguri sapunin, i cili tërheq vëmendjen me aromën e tij të veçantë.

   Përdorimi:

   Lani fytyrën me sapunin pluhur Thalia Natural Beauty Pearl, lëreni në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP