Sapun Marsejë me Limon dhe Lule

  Sapun Marsejë me Limon dhe Lule

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Bëhuni gati për një përvojë të re higjenike me zymbyl, ananas, limon, piper rozë, jasemini dhe irisi!

   Sapuni Thalia Marseille ju ofron një kënaqësi të mrekullueshme të larjes me shumëllojshmëri lulesh. Zymbylët, freskia e ananasit dhe limonit, ekstraktet e piperit rozë që ngrohin lëkurën, të ndjekura nga jasemini dhe irisi do ta mbështjellin lëkurën si në mëndafsh me arome perfekte. 

    

   Përdorimi:

   Përdorni sapunin Thalia Marseille për të shkumëzuar dhe për të larë duart dhe fytyrën. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP