Sapun me Rrush të Zi

  Sapun me Rrush të Zi

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Sapuni Thalia Blackgrape është i pasuruar me vaj të farës së rrushit dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Ofron kujdes të pastër dhe freskues për lëkurën tuaj. Me aromën e saj të frutave, rigjeneron lëkurën dhe lë një aromë të këndshme. Falë parfumit të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër.

    

   Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën tuaj me shumë shkumë, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni për pak kohë, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP