Sapun Organik i Vajit të Arganit

  Sapun Organik i Vajit të Arganit

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Sapuni organik i Arganit Thalia ndihmon lëkurën e ndjeshme të fitojë butësinë dhe elasticitetin e humbur,. Falë vetive anti-age të vajit të arganit, hidraton dhe ushqen lëkurën. Lufton lëkurën e thatë, hidraton dhe zbukuron flokët në pak kohë. Falë parfumit të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër.

   Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën me shumë shkumë, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP