Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapuni Natyral Sakura Age-Defense

Sapuni Natyral Sakura Age-Defense

Regular price Lek 350 ALL
Regular price Sale price Lek 350 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Informacione mbi produktin:

Sapuni Sakura u krijua me ekstrakte të pemës sakura (lulja e qershisë), e njohur ndryshe si "Fuqia e mrekullisë së natyrës".

Sapuni anti-age Thalia Natural Beauty Sakura, i cili shquhet me vetitë e tij hidratuese intensive, nuk e than lëkurën tuaj. Me shkumën e saj të butë dhe të bollshme, ajo ofron një kujdes maksimal si për fytyrën ashtu dhe trupin. Duke rritur elasticitetin e lëkurës tuaj, ndihmon në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të lëkurës.

 Përdorimi i produktit:

Pasi të keni larë fytyrën me shumë shkumë, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni për pak kohë, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details