Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapuni Natyral dhe Balancues Midnight

Sapuni Natyral dhe Balancues Midnight

Regular price Lek 350 ALL
Regular price Sale price Lek 350 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Sapuni Natyral pastrues dhe balancues me trëndafila Thalia Natural Beauty është për të gjithë anëtarët e familjes me formulën e tij të veçantë që nuk thahet!

Informacione mbi produktin:

Sapun natyral pastrues dhe balancues Thalia Natural Beauty, ndihmon në heqjen e papastërtive dhe vajit të tepërt në sipërfaqen e lëkurës dhe pastrimin e poreve të bllokuara. Ai ndihmon lëkurën për të fituar një pamje më të pastër, më të rehatshme, më të butë dhe të shëndetshme. Falë formulës së tij të veçantë jo tharëse dhe efektit natyror hidratues të ujit me trëndafila, ju mund ta përdorni atë në mënyrë të sigurt në kujdesin për fytyrën dhe trupin tuaj çdo ditë. Është një krem ​​hidratues i shkëlqyer dhe depërton lehtësisht në lëkurë me vajrat natyralë që përmban. Trajton lëkurën, pastron nga infeksionet si ënjtja, skuqja, aknet dhe ekzema, qetëson dhe relakson lëkurën. Zbuloni gamën e pastrimit dhe balancimit me Trëndafila Thalia Natural Beauty për të plotësuar rutinën tuaj të bukurisë.

 Përdorimi i produktit:

Lani fytyrën tuaj me pastruesin dhe balancuesin e trëndafilave Thalia Natural Beauty, lëreni atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details