Sapun me Argjilë

  Sapun me Argjilë

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Sapuni me argjilë është një sapun i gjithanshëm për lëkurën falë ekstrakteve që përmban. Është një pastrues i thellë dhe largon papastërtitë nga thellësia e epidermës. Ajo ushqen lëkurën dhe i jep një pamje të shëndetshme. Është veçanërisht e efektshme në heqjen e pikave të zeza.

   Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën me shumë shkumë, lëreni atë në formën e një maske për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Falë aromës të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP