Sapun me Kefir

  Sapun me Kefir

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Detajet e produktit:

   Sapuni Kefir ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të hidratimit në lëkurë falë probiotikëve dhe proteinave në majanë natyrale të kefirit. I pasur me veti antioksiduese, lufton radikalet e lira dhe ka efekt parandalues në plakjen e lëkurës. Hidraton dhe ushqen intensivisht lëkurën. Ndihmon në parandalimin e zbokthit në lëkurën e kokës dhe ushqen gjëndrat e flokëve.

   Përdorimi i produktit:

   Lani fytyrën me shumë shkumë. Lëreni në fytyrë për 2-3 minuta si maskë. Shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Pasi të keni pritur për pak kohë, shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP