Sapun me Vaj Ulliri

  Sapun me Vaj Ulliri

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Sapuni me vaj ulliri është një produkt natyral që mund ta përdorni për pastrimin e trupit, fytyrës dhe flokëve falë pasurisë së tij në vajra bimorë dhe vitamina. Ky produkt unik, me shkumën e tij të bollshme dhe strukturën e butë, kur përdoret rregullisht, zbukuron lëkurën, forcon flokët dhe rrit rezistencën e lëkurës ndaj sëmundjeve të ndryshme. Pas përdorimit, lëkura bëhet e butë, e pastër dhe më fleksibile. Të gjithë anëtarët e familjes mund ta përdorin në mënyrë të sigurt sapunin me vaj ulliri. Do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Përdorimi:

   Lani fytyrën me sapunin e vajit të ullirit Thalia Natural Beauty, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shpëlajeni me ujë të nxehtë

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP