Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapun me Ujë Orizi

Sapun me Ujë Orizi

Regular price Lek 350 ALL
Regular price Sale price Lek 350 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Jo vetëm që zbeh ngjyrën e njollave kafe në lëkurë dhe zbardh atë, por uji i orizit shërben si peeling për lëkurën duke eleminuar qelizat e vdekura dhe pikat e zeza. Pastron dhe zbut lëkurën, e tërheq dhe jep shkëlqim, gjithashtu ndihmon në zvogëlimin e rrudhave. Mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit, dhe i jep asaj një pamje të rigjeneruar.

Ndihmon për të hequr yndyrat e tepërta dhe siguron një lëkurë të freskët e të shëndetshme me aromën e saj të parfumuar dhe relaksuese. Sapuni me oriz mund të përdoret në mënyrë të sigurt nga të gjithë anëtarët e familjes. Do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

 Përdorimi:

Lani fytyrën duke e shkumuar me sapun dhe lëreni në formën e një maske për 2-3 minuta, më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni për pak kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details