Sapun me Parfum të Përqëndruar Thalia See
Sapun me Parfum të Përqëndruar Thalia See

  Sapun me Parfum të Përqëndruar Thalia See

  Lek 2,500
   DESCRIPTION

   Sapuni Thalia See është formuluar me një esencë dhe vajra të çmuar që stimulojnë të gjitha shqisat, duke u harmonizuar me lëkurën dhe duke e bërë atë të hidratuar e të pastër. Ky sapun zbutës luksoz shkëlqen lëkurën tuaj, absorbohet lehtësisht dhe lë një pamje të butë.

   Përdorimi: 

   Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia See. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlaje me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP