Sapun me Parfum të Përqëndruar Pierce
Sapun me Parfum të Përqëndruar Pierce

  Sapun me Parfum të Përqëndruar Pierce

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Sapuni Thalia Pierce përfshin ekstrakte citrus dhe erëza të përziera me myshk nga aroma e pastër e frutave të freskëta dhe agrumeve. Me shkumën e saj të pasur, natyra e freskët e flladit të detit, pastron lëkurën tuaj butësisht dhe ju jep një ndjenjë freskie gjatë gjithë ditës.

    

   Përdorimi:

   Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia Pierce. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlaje me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlaje me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP