Sapun me Parfum të Përqëndruar Olimpos

  Sapun me Parfum të Përqëndruar Olimpos

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Përzierja e luleve të jasemines, mandarinës, orientales, zambakut ujor do t’ju mahnisë.  Sapuni i Parfumeve Thalia Olimpos përfaqëson gruan e fortë, e rrethuar me nota të freskëta orientale. Ajo sjell një aromë të freskët, ku ekstraktet e mandarinës trazojnë emocionet, notat e zambakut dhe jaseminit ujor shpërthejnë. Një ritual i domosdoshëm dushi ju pret me shkumën e tij të butë dhe të pasur.

    

   Përdorimi:

   Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia Olimpos. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlaje me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlaje me ujë të ngrohtë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP