Sapun me Kamomil

  Sapun me Kamomil

  Lek 350
   DESCRIPTION
   Informacione mbi produktin:

   Sapuni i Kamomilit është një sapun i shkëlqyer me shkumën e tij të bollshme dhe strukturën e butë. Kësaj bukurie i duhet thënë “PO”!

   Sapuni i kamomilit, i krijuar me përbërës të veçantë në Laboratorin e Kozmetikës Akten, kur përdoret rregullisht, zbukuron lëkurën tuaj, ndihmon që lëkura të marrë shkëlqim dhe forcon flokët . Ai gjithashtu ndihmon në parandalimin e efekteve të padëshiruara në lëkurën tuaj.

   Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin të sigurt sapunin, i cili tërheq vëmendjen me aromën e tij të veçantë. Do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Përdormi:

   Lani fytyrën me sapunin e kamomilit, lëreni atë në formën e një maske për 2-3 minuta  dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë dushit, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni për pak kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP