Sapun me Parfum të Përqëndruar All-In

  Sapun me Parfum të Përqëndruar All-In

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Sapuni All-In, i cili përfshihet në serinë e parfumeve, do të mbështjellë lëkurën tuaj me aromën intensive, të përbërë nga 3 nota magjike dhe me shkumë të pasur. Ju nuk do të jeni në gjendje t'i rezistoni aromës magjepsëse të petaleve të buta dhe elegante nga jasemini i zambakut, druri i kashmirit dhe qelibari.

    Përdorimi:

    Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia All-In. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP