Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapun Papaja

Sapun Papaja

Regular price Lek 200 ALL
Regular price Sale price Lek 200 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Papaja është padyshim një ndihmues shumë i rëndësishëm në krijimin e një lëkure të shëndetshme dhe plot shkëlqim!

Papaja ka një strukturë që freskon lëkurën, heq qelizat e vdekura, minimizon aknet, qetëson djegiet dhe infeksionet e lëkurës, heq njollat dhe zvogëlon shenjat e plakjes.

Nga ana tjetër, përshpejton rritjen e flokëve, ushqen rrënjën e tyre, eliminon zbokthin, rigjallëron, zbut dhe hidraton flokët.

Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin me siguri Sapun Thalia Natural Beauty Papaya Macarons, i cili do t'ju bëjë të ndiheni të relaksuar me aromën e tij fantastike. Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

Përdorimi: 

Lani fytyrën duke e  shkumuar me sapunin Thalia Natural Beauty Papaya Macarons, lëreni në formën e një maske për 2-3 , dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

Nëse dëshironi ta përdorni gjatë dushit, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin dhe flokët. Prisni për një kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details