Sapun natyral me Portokall të ëmbël dhe Jaseminë

  Sapun natyral me Portokall të ëmbël dhe Jaseminë

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Sapuni Jasmine & Neroli, i cili përmban ekstrakt të bimës së jaseminit të marrë posaçërisht në një mjedis laboratorik. Sapuni Jasmine & Neroli, i cili zgjon shqisat me aromën e tij të bukur dhe mbresëlënëse, siguron një efekt afrodiziak natyral. Falë parfumit të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër. Është një produkt miqësor ndaj lëkurës me formulën e tij kaustike dhe pa paraben.

    Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën me shumë shkumë, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë të ngrohtë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak, pastaj shpëlajeni.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS
   BACK TO TOP