Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapun Natyral me Manjolë

Sapun Natyral me Manjolë

Regular price Lek 350 ALL
Regular price Sale price Lek 350 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Përvec këtyre kontributeve ndaj shëndetit, magnolia është e rëndësishme për lëkurën dhe flokët. Kontributi kryesor që ka në lidhjë me lëkurën është se zvogëlon efektet e plakjes. Kjo lule e cila heq me sukses rrudhat, ndihmon në zvogëlimin e rënjes së lëkurës dhe gjithashtu krijon një efekt anti-stres në lëkurë.

Përfitimet e mangolias nuk përfundojnë me kaq!

Manjolia, baza e mjekësisë tradicionale kineze dhe një burim natyral i kujdesit, pastron thellësisht lëkurën e ekspozuar ndaj faktorëve të mjedisit gjatë gjithë ditës, shkëlqen lëkurën e thatë,  të lodhur dhe e rigjallëron atë duke i dhënë hidratim. Në këtë mënyrë, rrit forcën dhe shkëlqimin e flokëve duke siguruar një pamje të butë. Me aromën e saj të këndshme do t’ju relaksoj dhemund të përdoret nga cdo pjesëtar i familjes.

Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

Lani fytyrën me sapunin Thalia Natural Beauty Magnolia, lëreni në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

Nëse dëshironi ta përdorni gjatë dushit, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin dhe flokët. Prisni për një kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details