Sapun natyral me Hudhër dhe Xhensen

  Sapun natyral me Hudhër dhe Xhensen

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Ndihmon për të zvogëluar rënien tuaj intensive të flokëve pas përdorimit të Hudhrës dhe të Xhensenit. Ndihmon për të hequr formacionet e padëshiruara në flokët dhe skalpin tuaj. Ai forcon gjëndrat e flokëve falë ekstrakteve të saj të hudhrës dhe xhensenit. Kjo i bën flokët tuaj të duken më të shkëlqyeshëm dhe të pastruar. 

   Përdorimi i produktit në lëkurë:

   Pasi të keni larë fytyrën me shkumë,e lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë të nxehtë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP