Sapun me Pambuk Sheqeri

  Sapun me Pambuk Sheqeri

  Lek 200
   DESCRIPTION

   Thalia Natural Beauty Cotton Candy Soap pastron dhe hidraton butësisht lëkurën tuaj me aromën dhe pamjen e tij të ëmbël, si dhe përbërësit aktivë natyralë në bazën e sapunit. Ai ofron një kujdes intensiv për lëkurën me aromën të qëndrueshme dhe shkumën e këndshme. Sapuni pambuk sheqeri Thalia Bukuri Natyrore mund të përdoret nga të gjithë anëtarët e familjes.

   Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër dhe më e freskët falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Përdorimi: 

   Lani fytyrën duke e shkumuar me sapunin, lëreni në formën e një maske për dy deri në tre minuta dhe më shpëlani fytyrën me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë dushit, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin dhe flokët. Prisni për një kohë dhe shpëlajeni  me ujë të ngrohtë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP