Sapun me Mjedër

  Sapun me Mjedër

  Lek 200
   DESCRIPTION

   Mjedra ndihmon në zvogëlimin e efekteve të plakjes dhe rrudhave duke e forcuar, ushqyer dhe rigjeneruar qelizat. Në këtë mënyrë, ajo e bën lëkurën të duket e gjallë dhe e ndritshme. Mbron lëkurën nga efektet shkatërruese të rrezeve të diellit.

   Zvogëlon aknet dhe kontribuon në përmirësimin e sëmundjeve të tilla si ekzema dhe psoriaza. Ndihmon në zbardhjen e lëkurës.

   Falë mjedrës, flokët rriten më shpejt, më të shëndetshme dhe përmbajtja e lagështisë është e ekuilibruar.

   Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin Sapunin Thalia Natural Beauty Raspberry Macaroon, i cili do t'ju bëjë të ndiheni të freskët me aromën e tij.

   Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër dhe më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Përdorimi: 

   Lani fytyrën duke e shkumëzuar me sapunin Thalia Natural Beauty Raspberry Macaroon, lëreni në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë dushit, shkumojeni dhe aplikojeni në të gjithë trupin dhe flokët. Prisni për një kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP