Sapun me Ekstrakt të Shegës së Egër

  Sapun me Ekstrakt të Shegës së Egër

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Sapuni i shegës, përmban ekstrakt shege të marrë posaçërisht në mjedisin laboratorik. Sapuni i shegës mbron lëkurën nga radikalet e lira, e bën atë të duket më e ndritshme, më elastike dhe është efektive në zbehjen e rrudhave në lëkurë. Ekstrakti i shegës është një burim i fortë i vitaminës C, vitaminave B1 dhe B2. Prandaj, ka veti antioksiduese dhe 'anti-age'. Falë aromës të saj të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër. Është një produkt miqësor ndaj lëkurës me formulën e tij kaustike dhe pa paraben.

   Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën me shumë shkumë, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP