Sapun me Ekstrakt Levandë

  Sapun me Ekstrakt Levandë

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Falë Thalia Lavender do të keni një lëkurë më të pastër!

   Informacione mbi produktin:

   Sapuni i livandës është i pasur me vaj dhe ekstrakte natyrale të livandës. Është efektiv në lëkurën problematike dhe flokët me zbokth. Ndërsa pastron lëkurën pa e irrituar atë me vajin e livandës dhe lulet, gjithashtu siguron një mbrojtje natyrale. Duke pastruar lëkurën, ajo përshpejton qarkullimin e gjakut, jep ndjesinë e freskisë dhe aromës së këndshme. Ushqen lëkurën, parandalon atë nga tharja, siguron hidratim dhe butësi të përhershme.

   Përdorimi i produktit:

   Lani fytyrën me shumë shkumë. Lëreni sapunin në fytyrën tuaj për 2-3 minuta si maskë. Shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, pastroni sapunin me ujë. Vendosni sapunin në të gjithë trupin tuaj. Pasi të keni pritur për pak kohë, shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP