Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapun Dëllinje

Sapun Dëllinje

Regular price Lek 300 ALL
Regular price Sale price Lek 300 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Pema e dëllinjës është një nga burimet shëruese të ofruara nga natyra me frutat e saj në formë kone (farat e dëllinjës), degët dhe gjethet aromatike. Pomadat e bëra nga degët dhe farat e saj kanë një efekt shërues në sëmundjet e lëkurës. Vaji dëllinjës me veti antiseptike është gjithashtu i dobishëm në parandalimin e sëmundjeve të lëkurës, heqjen e akneve, pastrimin e lëkurës me vaj dhe problemet e zbokthit. Sapuni dëllinjë Thalia Natural Beauty pastron lëkurën tuaj nga vaji i tepërt me lëndën e saj të parë plotësisht natyrore dhe e ndihmon atë të duket më mirë. Përveç kësaj, ajo kontribuon në parandalimin e efekteve të padëshiruara të tilla si puçrrat.

Sapuni Thalia Natural Beauty Juniper, i pasuruar me glicerinë, hidraton lëkurën tuaj dhe parandalon tharjen e saj. Kur përdoret rregullisht, zvogëlon formimin e zbokthit në flokë dhe ju jep një shkëlqim natyral. Me aromën e tij të veçantë, Sapuni mund të përdoret në mënyrë të sigurt nga të gjithë anëtarët e familjes.

Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

Lani fytyrën me sapunin, lëreni në formën e një maske për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni dhe vendoseni në të gjithë trupin, prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details