Sapun Trupi me Parfum të Përqëndruar Lulesh

  Sapun Trupi me Parfum të Përqëndruar Lulesh

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Sapun i butë Thalia Dore

   Një buqetë me lule ylang, trëndafili damask, jasemini, pluhur dhe myshku do të mbulojë tërë trupin tuaj si një mëndafsh. Ajo ofron një përvojë të këndshme gjatë larjes me shkumën e bollshme dhe aromën e përqëndruar.

    

   Përdorimi:

   Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia Dore. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlaje me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë të nxehtë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlaje me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP