Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapun Hidratues

Sapun Hidratues

Regular price Lek 350 ALL
Regular price Sale price Lek 350 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Me Sapunin Hidratues Thalia Natural Beauty, lëkura juaj është më e hidratuar, e re, elastike dhe e gjallë!

Informacione mbi produktin:

Në moshat më të mëdhaja, ndodhin ndryshime të padëshiruara në shtresat dermale të lëkurës sonë. Për shkak të efektit negativ të funksionit të barrierës së lëkurës sonë, humbja e hidratimit rritet dhe zvogëlohet, me pak fjalë, lëkura pëson deformim. Pas këtyre parregullsive, lëkura humbet elasticitetin e saj dhe bëhet më e hollë. Sapuni hidratues Thalia Natural Beauty, me acidin hialuronik dhe pluhurin korale që përmban, ndihmon në rregullimin dhe mbrojtjen e elasticitetit të lëkurës dhe ekuilibrit natyror të hidratimit, i jep lëkurës shkëlqim dhe mbështet shërimin e strukturës së lëkurës. Duke spikatur me aromën e tij të veçantë, Thalia Natural Moisturising Natural Soap mund të përdoret me siguri nga të gjithë anëtarët e familjes. Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

 Lani fytyrën me sapunin hidratues Thalia Natural Beauty, lëreni në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj dhe prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details