Skip to product information
1 of 1

Modastika

Sapun bimorë

Sapun bimorë

Regular price Lek 149 ALL
Regular price Lek 350 ALL Sale price Lek 149 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Sapuni me Levandë është i pasur me vaj dhe ekstrakte natyrale të levandës. Është efektiv në lëkurën problematike dhe flokët me zbokth. Ai siguron një mbrojtje natyrore ndërsa pastron lëkurën pa e irrituar atë me vaj livandoje dhe lule. Përshpejton qarkullimin e gjakut, i jep lëkurës freski, gjallëri dhe aromë të këndshme. Ushqen lëkurën, e parandalon atë nga tharja, siguron hidratim dhe butësi të përhershme.

Përdorimi i produktit:

Lani fytyrën me shumë shkumë. Lëreni sapunin në fytyrën tuaj për 2-3 minuta si maskë. Shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, pastroni sapunin me ujë. Vendosni sapunin në të gjithë trupin tuaj. Pasi të keni pritur për pak kohë, shpëlajeni me ujë të ngrohtë

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details