Skip to product information
1 of 1

Modastika

Ruaji lekët për shezllonin

Ruaji lekët për shezllonin

Regular price Lek 999 ALL
Regular price Sale price Lek 999 ALL
Sale Sold out
Tax included.

1+1 falas!

Eyeliner i lëngshëm që jep një përfundim shumë të realizuar si për fillestarë ashtu edhe për profesionistë.

Një eyeliner i lëngshëm i frymëzuar nga lapsi klasik i kaligrafisë për vizatimin e linjave më të mirë dhe arritjen e përkufizimit të përsosur.

Realizoni  formën e syrit që keni dëshiruar.Formula super inovative e eyeliner-it tonë e  papërshkueshme nga uji dhe me qëndrueshmëri të lartë.Një eyeliner për një kontroll dhe saktësi superiore,me një majë  ultra të hollë që ju lejon të  përcaktoni me vijëzim të saktë.  Formula rrotullohet me lehtësi, thahet shpejt, dhe është rezistente për një kohë të gjatë.


Një mixim i  buzëkuqit  krem dhe një lapsi buzësh normal.Zgjedhja më e mirë për të gjitha vajzat  që duan buzë me ngjyra intensive dhe efekt afatgjatë.

Këto lapsa vijnë në 8 ngjyra të ndryshme.
Nëse  ju dëshironi të arrini  një ngjyrë fantastike ,mbulim perfekt,  si dhe  hidratim për buzët tuaja atëherë ,ky është produkti juaj!

Qëndrueshmëri e gjatë dhe ngjyrë e pasur!

View full details