Ruaji lekët për shezllonin

  Ruaji lekët për shezllonin

  Lek 999
   DESCRIPTION

   Pudër Mat + Blush

   1+1 falas!


   Pudër me një përfundim natyral-mat,një mbulim të plotë dhe të  qëndrueshëm e cila mund të përdoret për cdo lloj lëkure.

   Ajo jep një mbulim të konsiderueshëm dhe një pamje shumë natyrale, duke mbuluar defektet dhe problematikat që mund të keni në lëkurë. Nuk e than lëkurën dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

    

   Ky highlighter në formë pluhuri për fytyrën i jep një ngjyrë natyrale, të ngrohtë duke vënë në pah mollëzat tuaja.

   Jepini shkëlqim  fytyrës  tuaj me këtë ngjyrë të lehtë me pamje natyrale.Formula e butë e blush-it siguron një efekt me shkëlqim natyral me fokus të butë. Hijet e këtij blush-i  imitojnë shkëlqimin natyral të lëkurës për një fytyrë të shëndetshme dhe rrezatuese.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP