Skip to product information
1 of 1

Modastika

Rripi i Periodave

Rripi i Periodave

Regular price Lek 11,900 ALL
Regular price Lek 15,000 ALL Sale price Lek 11,900 ALL
Sale Sold out
Tax included.

    Nxehet në vetëm 3 sekonda, falë teknologjisë së integruar të Grafenit 3 nxehtësi dhe 3 intensitete dridhjesh. Nxehtësia dhe Vibrimi mund të përdoren në mënyrë të pavarur ose njëkohësisht. Rrip elastik i rregullueshëm për të gjitha madhësitë I përshtatshëm për shumë pjesë të trupit, shpinë, shpatull, qafë dhe më shumë Jashtëzakonisht i lehtë (fjalë për fjalë peshon më pak se një 🍏!) USB i rikarikueshëm. Kur karikohet plotësisht, rripi do t'ju zgjasë dy deri në pesë orë (në varësi të cilësimeve). Shijojeni sa herë të doni, duke pushuar, duke ecur, duke udhëtuar, duke punuar, etj. Kombinimi i nxehtësisë dhe dridhjes relakson indin e muskujve tuaj të mitrës dhe rrit rrjedhjen e gjakut.
Një mënyrë terapeutike për të reduktuar ngërçet, duke rezultuar në rehati
përfundimtare pa asnjë kufizim në aktivitetet tuaja të përditshme!

View full details