Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Roller për aplikimin e kremit të syve

Roller për aplikimin e kremit të syve

Regular price Lek 1,600 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Duke përdorur roller-in,bëjmë lëvizje lart e poshtë në zonën e qeskave të syrit për të përhapur kremin në mënyrë perfekte dhe për të nxitur lëvizjen e gjakut duke përmirësuar lëkurën.

Ideal për

  • luftën kundër rrudhave
  • trajtimin e qeskave poshtë syve
  • masazhimin,freskinë dhe rigjallërimin e lëkurës.


View full details