Rimel Magna -IDUN Minerals

  Rimel Magna -IDUN Minerals

  Lek 7,000
   DESCRIPTION

   -Volum i menjëhershëm

   -100% vegan

   -Rezultati :Qerpikë me formë dhe të ndarë në mënyrë perfekte

   -Fituesi i cmimit "Rimeli  më i mirë" në konkursin  Suedez" Beauty Awards 2018"


   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP