Rimel Liv | All-in-one(limited edition)-IDUN Minerals

  Rimel Liv | All-in-one(limited edition)-IDUN Minerals

  Lek 3,700
   DESCRIPTION

   Volum,gjatësi dhe qerpikë të kthyer !

   Liv  me efekt shumëdimensional ju jep një  formë të pabesueshme qerpikëve, me vetëm disa lyerje. Formula kremoze dhe vegane siguron një rezultat intensiv, voluminoz të qerpikëve që zgjat gjithë ditën.

   Liv është i pasur me vaj jojoba i cili forcon dhe hidraton ndërsa është i pasur me  pigmente minerale shumë të pastra të cilat i japin një ngjyrë intensive.

   Rimel Liv është 100% vegan dhe i testuar oftalmologjikisht.

   Projektuar posaçerisht  për t'iu përshtatur të syve të ndjeshëm dhe personave që mbajnë lente.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP