Rigjenerues D&N për fytyrën

  Rigjenerues D&N për fytyrën

  Lek 4,300
   DESCRIPTION

   Rigjeneruesi Supreme D&N  është krijuar për të suportuar proceset natyrore të riparimit të qelizave, duke mbrojtur funksionalitetin e tyre dhe duke rikuperuar të gjitha dëmet që lëkura ka pësuar nga  (agjentët atmosferikë, ekspozimi në diell, ndotja etj).

   Formula inovative përbëhet nga një përzierje përbërësish të fuqishëm aktivë, si Threonine, Valine, Glycine, Glutamic Acid, Disodium Succinate, Vitamins F, PP and E, Extrakt shege e titruar në Acid Ellagic, të cilat stimulojnë rigjenerimin e indeve të plakura dhe të dëmtuara,duke luftuar shenjat e plakjes dhe duke e bërë lëkurën më elastike dhe të lëmuar.

   Ceramidet, ekstrakti Phyto-Plankton, Phytosterols, Glycolipids, Urea dhe Lactobacilli veprojnë në sinergji për të normalizuar faktorin natyror të hidratimit të lëkurës dhe forcuar kohezionin qelizor, duke rigjeneruar lëkurën.

   Ribalancon dhe ndihmon në parandalimin e dëmtimeve të mëtejshme. Cilësia sublime,i jep lëkurës një ndjesi të butë si mëndafsh dhe një aromë delikate.

   Format 50ml

   Mënyra e përdorimit:

   Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje pas aplikimit të çdo serumi nga linja Eterea Cosmesi Naturale. Produkti mund të integrohet në mënyrë të përsosur në çdo rutinë të kujdesit për lëkurën. Sipas nevojës, vazhdoni me aplikimin e kremit të fytyrës.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP